Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca oraz Instytut Teatralny zapraszają na konferencję „Instytucje artystyczne w nowej rzeczywistości – zadaj pytanie ekspertowi”.

Spotkanie w formule on-line z udziałem ekspertów odbędzie się 8 czerwca – dokładna godzina rozpoczęcia zostanie podana niebawem. Konferencja skierowana jest do dyrektorów instytucji artystycznych i służy doprecyzowaniu wytycznych wspierających powrót publiczności na wydarzenia kulturalne.

Osoby, które chcą wziąć udział w konferencji, prosimy o wypełnienie formularza na stronie: https://imit.org.pl/konferencje/zadaj-pytanie-ekspertowi.

Formularz będzie aktywny do 4 czerwca do godz. 17.00. Zachęcamy do zgłaszania pytań, na które podczas spotkania odpowiedzą zaproszeni eksperci.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale będzie decydować kolejność zgłoszeń. Jedną instytucję może reprezentować jeden uczestnik, zgłaszający maksymalnie dwa pytania.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close