Wersja do druku

Udostępnij

International Tanzmesse nrw – Międzynarodowe Targi Tańca w dniach 29 sierpnia – 1 września 2012 zapraszają profesjonalistów i entuzjastów tańca z całego świata do wspólnego spotkania. Oprócz kilkuset wystawców z całego świata każdego dnia zaplanowano pokazy spektakli, a także filmów prezentujących najnowsze prace i dokonania choreograficzne.

W tym roku jednym z wystawców jest Instytut Muzyki i Tańca, który specjalnie z okazji targów przygotował pierwsze tego rodzaju wydawnictwo w kraju: płytę dvd z wypowiedziami twórców i fragmentami spektakli kilkudziesięciu polskich artystów tańca.

Ponadto podczas targów nasz kraj reprezentują: Bałtycki Teatr Tańca – Opera Bałtycka z Gdańska i Polski Teatr Tańca z Poznania.

Lista wystawców i szczegółowy program: http://www.tanzmesse-nrw.com/.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close