Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 29 maja – 1 czerwca 20123 w Wiedniu odbędzie się międzynarodowe forum Classical:NEXT.

Podziel się własną twórczością i zaprezentuj na Classical:NEXT 2013 w Wiedniu! Classical:NEXT, poświęcone wyłącznie muzyce klasycznej i poważnej, to międzynarodowe forum dla profesjonalistów wszystkich dziedzin w obrębie gatunku: managerów sztuki, promotorów i dyrektorów artystycznych koncertów, przemysłu nagraniowego z jego wytwórniami i dystrybutorami oraz mediów, jednostek wspierających eksport muzyki, instytucji muzyki klasycznej, a także oczywiście – artystów. Pierwsza edycja Classical:NEXT miała miejsce w maju 2012 r. 700 przedstawicieli wszystkich sektorów muzyki klasycznej z 41 krajów i 5 kontynentów, przybyło do Monachium, w Niemczech. Wiosną 2013 r. Classical:NEXT odbędzie się w Wiedniu, mieście stołecznym wszelkiej wygody i bogatej historii.

Oprócz strefy expo, w której będzie się można zaprezentować i nawiązać współpracę, Classical:NEXT to również konferencja i prezentacje wizytówek obejmujące wszystkie style i formy muzyki klasycznej, choć skupiające się na tytułowym “NEXT” – czyli innowacyjnych metodach sprzedaży oraz prezentacji muzyki klasycznej dziś i w przyszłości. Aby jak najlepiej odzwierciedlić potrzeby, życzenia, trendy i talenty dzisiejszego świata klasyki, Classical:NEXT zaplanowano jako otwartą platformę: program wybiera międzynarodowe jury spośród bezpośrednich wniosków środowiska muzyki klasycznej.

Złóż wniosek! Wybrani wnioskodawcy na wizytówki i konferencję będą mogli zaprezentować profesjonalnych przedstawicieli na Classical:NEXT w Wiedniu, Austrii, w dniach 29 maja – 1 czerwca 2013 r.:

  • zaproponuj żywą wizytówkę – t.j. krótki koncert na profesjonalnej scenie
  • zaproponuj wizytówkę wideo – krótką prezentację w oparciu o wideo z Twoim zespołem/projektem/produkcją.
  • zaproponuj sesję konferencyjną i podziel się swoją obszerną wiedzą na temat ważnego obecnie aspektu muzyki klasycznej

Więcej informacji na temat składania wniosków na Classical:NEXT 2013:

http://www.classicalnext.com/delegates/proposals_for_2013

Więcej informacji o Classical:NEXT:

http://www.classicalnext.com/about/what

Opłaty wpisowe na Classical:NEXT – już on 255 EUR przy rejestracji do 1 lutego – można znaleźć na:

http://www.classicalnext.com/delegates/registration

 

(źródło: informacje prasowe)