Wersja do druku

Udostępnij

Instytut Muzyki i Tańca oraz Fundacja EuroJAZZ zapraszają na spotkanie dotyczące programu IMiT „Jazzowy debiut fonograficzny”, które odbędzie się 14 października o godz. 10.00 na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie.

Tematyka spotkania: 

▪ Jakie są możliwości rozpoczęcia artystycznej drogi przez młodych muzyków?

▪ Jakimi dysponują narzędziami? Jakie błędy popełniają najczęściej?

▪ Dlaczego warto i kto może wziąć udział w programie „Jazzowy debiut fonograficzny” IMiT?

Na te i inne pytania odpowiedzą:

Alina Święs (Instytut Muzyki i Tańca) – koordynator programu „Jazzowy debiut fonograficzny”, Agnieszka Holwek (Fundacja EuroJAZZ) – szefowa reklamy i promocji w RadioJAZZ.FM i miesięczniku JazzPRESS, Jerzy Szczerbakow (Fundacja EuroJAZZ) – organizator koncertów jazzowych, dziennikarz muzyczny.


Wstęp bezpłatny. Więcej szczegółów

Do tej pory spotkania ze studentami odbyły się w Katowicach, Łodzi. Kolejne zaplanowano na 28 października we Wrocławiu.

…………………………
………….

„Jazzowy debiut fonograficzny” to program Instytutu Muzyki i Tańca skierowany do młodych polskich muzyków jazzowych i ma formułę konkursową. Dwa wyłonione zespoły otrzymują dofinansowanie do kwoty 20.000 zł (każdy) na wydanie pierwszego w życiu albumu. Zwycięzcy otrzymują dodatkowo możliwość zaprezentowania się podczas koncertu na Festiwalu Warsaw Summer Jazz Days.

Tegoroczna edycja programu zostanie ogłoszona 10 października 2019 roku.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close