Wersja do druku

Udostępnij

Już dziś o godz. 17.00 drugi pokaz z cyklu Scena dla tańca 2012, II edycji programu Instytutu Muzyki i Tańca – w Brzeskim Centrum Kultury w Brzegu Wrocławski Teatr Pantomimy  w ramach projektu Pantomima porusza pokaże spektakl Mikrokosmos w reżyserii Konrada Dworakowskiego. Twórcy przedstawienia, powstałego z inspiracji Calineczką Hansa Christiana Andersena,  podejmują w nim dialog ze stereotypem bohatera dziecięcego, sprowadzonego do postawy bezwolnej, pozbawionej charakteru i wpływu na własny los. Kolejne pokazy Mikrokosmosu już jutro o 9.00 i 11.00, a następne w maju w Żarach i Głogowie.

 

W marcu w ramach Sceny dla tańca zostanie również pokazane solowe przedstawienie butō TO-EN Melanż – pod szyldem Stacja taniec (20 i 31 marca, GAK Stacja Orunia). Kolejne prezentacje przy wsparciu IMIT zaplanowane są w okresie kwiecień-czerwiec 2012.

 

12 marca zostanie także uruchomiona zaktualizowana strona internetowa, na której będzie można zapoznać się z opisami poszczególnych projektów Sceny dla tańca, jak również opisami spektakli i kalendarium:

http://www.scenadlatanca.pl

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close