Berlin: Pokaz work in progress duetu DanceLab

Wersja do druku

Udostępnij

W najbliższą niedzielę, 15 września o godz. 19.00, w berlińskim Ufer_Studios (Studio 12,  Uferstrasse 8/23) odbędzie się pokaz work in progress spektaklu NILREB autorstwa polskiego duetu DanceLab (Małgorzata Mielech, Zofia Jakubiec). Prezentacja będzie zwieńczeniem dwutygodniowej rezydencji choreograficznej, którą artystki odbyły w Berlinie w ramach programu prowadzonego przez Instytut Muzyki i Tańca, Mica Moca Project Berlin oraz Ufer_Studios.

Wstęp wolny.

 

Od autorek:

Berlin to miasto, które nas jednocześnie inspiruje, zadziwia i przeraża. To miejsce-zagadka, które może artystę uzależnić, uwieść z artystycznego punktu widzenia, bez trudu zawładnąć wszystkimi jego zmysłami. To miasto, które pozwoliło nam odkryć bezcenną wolność twórczą; pozwoliło świadomie doświadczyć naszych zwyczajów twórczych i je zmienić.  Język choreografii znajduje się pod wpływem potężnej fascynacji ruchem; jest silnie inspirowany zwierzęcą gwałtownością, przepełniony emocjami i precyzyjny do bólu w swojej nieprzewidywalności.W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close