Wersja do druku

Udostępnij

Ze względu na zainteresowanie i potrzeby zgłaszane przez środowiska muzyczne i taneczne, NIMiT kontynuować będzie program w 2022 r., zmieniając nieco od 1 stycznia jego formułę oraz rozszerzając o inne formy pomocy psychologicznej. Poza poradnictwem wprowadzamy także psychoterapię indywidualną, diagnostykę psychologiczną i psychomuzyczną, a za jakiś czas – także coaching i inne, już niepsychologicznie, formy pomocy.

Zmuszeni jesteśmy wprowadzić odpłatność za niektóre usługi. W dalszym ciągu pełnoletni uczniowie oraz studenci będą mogli korzystać z poradnictwa oraz psychoterapii bezpłatnie. Natomiast dla osób pracujących wprowadzone zostaną następujące reguły:

  • pięć pierwszych sesji całkowicie bezpłatnie
  • opłata za kolejne, od szóstej do piętnastej wynosi 90 zł za sesję
  • za szesnastą i następne sesje opłata wynosi 150 zł

W przypadku narzędzi diagnostycznych (testów i kwestionariuszy psychologicznych) cena uzależniona jest od rodzaju narzędzia i od ilości czasu, jaka potrzebna jest psychologowi na opracowanie wyników. Waha się od 90 zł (Inwentarz Stanu i Cechy Lęku STAI) do 250 zł (SCID-5-PD Ustrukturalizowany Wywiad Kliniczny do Badania Zaburzeń Osobowości DSM-5). Już wkrótce na naszej stronie pojawi się spis testów, jakie posiadamy w naszej ofercie, wraz z cennikiem.

Wszystkie ceny zostały tak skalkulowane, aby – w porównaniu z cenami rynkowymi – były bardziej przystępne dla artystów, bez uszczerbku dla jakości usług.